Uye Girisi
Kullanıcı  
Şifre  
Şifremi Unuttum | Yeni Üye
Roportaj
Oktay Usta İle A dan Z ye
Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi, yemekle uzaktan yakından münasebeti bulunmayan konuklarını bile çalıştırma azmi

Detaylar - Tüm Röportajlar

Makaleler
AŞÇI OLMAK KOLAY DEĞİL
Aşçılık artık her kesimin tercih ettiği bir meslek. Talep çok olunca eğitim veren kurum sayısı da arttı. Gençler hüsrana uğramamak için okul seçerken dikkatli olmalı

CATERİNG SEKTÖRÜ VE HİJYEN
İnsanların beslenme şekilleri sağlıkları ile doğrudan bağlantılı olması sebebi ile Catering sektörü ve hijyen bir bütün olarak düşünülmelidir.

ÜLKEM AŞÇILIĞINA ADANMIŞ AFORİZMALAR
Bir aşçıyı, profesyonel şef kimliği ile buluşturmayı sağlayacak olan temel şey, o aşçının yaşadığı coğrafyanın gastro kültür kimliğini iyi yorumlamasından geçer.

TÖRPÜLENEN TÜRK AŞÇILIĞI
‘’İşsizliğe düştüğünde, kapısını sana açacak birileri hep olabilmelidir.’’


Bütün Makaleler
Aşçılar Derneği 18. yıl Kutlaması Coşkuyla Kutlandı

4. Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler Buluşması ve Aşçılar Derneği 18. yıl kutlaması 29 Mart 2015 tarihinde Marriott İstanbul Asya’da gerçekleştirildi.

Organizasyonun ana sponsorları arasında Metro Toptancı Market ve Unilever Food Solutions bulunuyordu. Yaklaşık 20 tedarikçi firmanın bir araya geldiği buluşmaya 2 bin 500'e yakın bir katılım sağlandı.
Metro Toptanı Market ve Unilever Food Solutions ana sponsorluğunda 29 Mart 2015 tarihinde Marriott İstanbul Asya’da düzenlenen Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler buluşması dördüncü yılında yaklaşık 2 bin 500’e yakın bir katılımla keyifli bir atmosferle tamamlandı. Buluşmanın açılış konuşmasında; Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) Başkanı Zeki Açıköz ve Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu (AŞPAFED) Başkanı Gökhan Tufan ve Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Özdemir söz alarak aşçılar camiasına önemli mesajlar verdiler.

Ekol Gıda, Polonez, İmren Marmara, Batu Deniz Mahsülleri, Koza Gıda, Bonservis, Koreli Tarım Ürünleri, Uno, Çerez Pazarı, Akuvatur, Çobaş, Süttera, Fertile, Lider Çikolata gibi tedarikçi firmaların katılım gösterdiği etkinliğin sonunda özel bir plaket töreni düzenlendi. Etkinliğin kapanışı Suzan Kardeş konseriyle tamamlandı.

Share

Aşçılar dünyasını beğen
Bu haberi beğen
Yorum yapabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.
© 2014 www.ascilardunyasi.com - Site icinde bulunan haberler kaynak gosterilmeden yayinlanamaz.